Autoserwis. Części zamienne. Stacja demontażu pojazdów. Skup surowców.
WARSZTAT: tel. 796 60 60 50, tel. 536 838 529, CZĘŚCI ZAMIENNE: tel. 602 30 96 53, SKUP SUROWCÓW: tel. 61 88 55 300 (wew. 3)
Jak dobrać akumulator?

Czy warto robić to samemu? Co zrobić ze starym akumulatorem? Skąd mieć pewność, że stary akumulator jest do wymiany? Może to inna usterka?

Te proste pytania są kluczem do zdobycia gruntownej wiedzy na temat akumulatora w Twoim samochodzie. Wiele dobrych diagnoz i drobnych napraw w aucie można wykonać samemu. Nawet wymiana akumulatora nie jest czynnością skomplikowaną. Dowiedz się jednak dlaczego warto zrobić to w EKO PARTNER. Przekonasz się, że Twój pojazd w dobrych rękach posłuży zdecydowanie dłużej.
Wymiana akumulatora z EKO PARTNER jest szybka i pewna
ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Nie jest odkryciem, że akumulatory najczęściej dają się we znaki w okresie zimowym - ale nie jest to norma. Brak auta szczególnie boli gdy śpieszysz się lub potrzebujesz pojazd "na teraz". Słyszałeś kiedyś zdanie: "niech każdy robi to, na czym się zna". Pewnie się z tym zgadzasz. Jednak kolejna myśl to: "ja nie zmienię akumulatora?" Pewnie, że zmienisz. Ale jak sprawdzisz czy akumulator jest już do wymiany? Na jakiej podstawie wybierzesz nowy? A jeśli jesteś na 100 % pewien, że aktualny akumulator nadaje sie do wymiany to co zrobisz z nim kupując nowy?

Żywotność akumulatora powinna trwać jakieś pięć lat. Mimo wszystko nie jest to ściśle ustalony okres jego życia. Dlaczego? Są przypadki gdy akumulator działa, działa, działa i działa, a czasem traci swoje właściwości przed upływem 5 lat. Obecnie akumulatory produkuje się jako bezobsługowe. Posiadają "oczko" dzięki któremu możemy sprawdzić czy akumulator jest naładowany. Jeśli spojrzysz w nie i widzisz kolor zielony to oznacza, że jest naładowany. Jeżeli kolor jest czarny, to już nie.ZABIERZMY SIĘ ZA WYMIANĘ

Być może nie raz już to robiłeś. Wybierałeś akumulator na podstawie tego co było napisane na poprzednim. Jednak to nie musi być zgodne z zaleceniem producenta pojazdu. Otóż najczęściej jeździmy samochodami używanymi. Wielu kierowców, ciężko zarobione pieniądze wydaje w taki sposób żeby jak najbardziej oszczędzać. Dzieje się to czasem kosztem kupowania nieodpowiednich produktów. Prawdopodobnie nigdy nie sprawdziłeś jaki dokładnie akumulator powinien znajdować się w Twoim pojeździe, a to bardzo ważne do poprawnego funkcjonowania podzespołów samochodu. Moc rozruchowa ma istotne znaczenie przy odpalaniu auta. Jego stan i pojemność ma wpływ na to jak działają elementy elektryczne i elektroniczne.

Akumulatory występują także jako prawe i lewe. To znaczy, że nie każdy pojazd ma z tej samej strony plus i minus. Ponadto wielkość fizyczna akumulatora musi odpowiadać wnęce w pojeździe.

Cena. Nie to co najdroższe jest najlepsze i nie to co najtańsze jest najgorsze. Podzespoły w samochodach muszą być odpowiednie. Technologia zmienia się bardzo szybko. Po kilku latach użytkowania akumulatora warto sprawdzić nowości.

Czas i pieniądze. Szukanie informacji o akumulatorach w Internecie jest mądre gdy trafiasz na profesjonalne informacje. Jeżdżenie po sklepach może pozwoli Tobie wybrać najkorzystniejszy cenowo akumulator. Ale policz czas poświęcony na szukanie w Internecie informacji i paliwo na jeżdżenie po sklepach.DLACZEGO WIĘC WARTO SKORZYSTAĆ Z EKO PARTNER?

Czas, fachowość i diagnoza. Nasi specjaliści znają się na tym co robią i sprzedają. Zdiagnozują Twój akumulator profesjonalnym elektronicznym sprzętem. Będziesz mieć pewność, że akumulator trzeba już wymienić. Jeżeli natomiast okaże się, że wystarczy go tylko podładować, fachowiec EKO PARTNER wspomni co może być faktyczną przyczyną problemu w aucie. Handlowiec sprawdzi w bazie danych, który akumulator powinieneś mieć zamontowany swoim pojeździe.

Czysto i bez angażowania Ciebie. Nasi pracownicy po wybraniu akumulatora wymontują Twój stary, a zamontują nowy akumulator. Ty nie musisz przy tym kiwnąć palcem. Jest to bardzo istotne dla kobiet i osób, które nie znają sie na działaniu samochodu.

Utylizacja starego akumulatora. Musisz zdać stary akumulator przy kupnie nowego. Zostawiasz go u nas. Tym sposobem nie tylko masz problem z głowy ale praktycznie dbasz o środowisko naturalne, z którego wszyscy korzystamy. Jesteś wtedy EKO.

Wiedza. Krótko omówimy z Tobą zalety zakupu nowego akumulatora. Powiemy Tobie też dlaczego warto serwisować pojazd w EKO PARTNER.

Decyzja gdzie kupisz akumulator należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że z pozoru proste czynności często stają sie problematyczne. Przy wymianie akumulatora ważne jest aby był dobrze dobrany, prawidłowo zamontowany i atrakcyjny cenowo. Ty musisz mieć pewność, że pieniądze wydałeś dobrze, a samochód ma dostarczać Tobie przyjemności z jazdy i stwarzać jak najmniej niemiłych niespodzianek.Zachęcamy Ciebie do składania zapytań osobiście w siedzibie firmy EKO PARTNER lub telefonicznie.
Reklamy Śrem, Strony internetowe Grupa GALERIS, wydruki wielkoformatowe, banery, ulotki, wizytówki www.galeris.pl