Autoserwis. Części zamienne. Stacja demontażu pojazdów. Skup surowców.
WARSZTAT: tel. 796 60 60 50, tel. 536 838 529, CZĘŚCI ZAMIENNE: tel. 602 30 96 53, SKUP SUROWCÓW: tel. 61 88 55 300 (wew. 3)
Kasacja pojazdów
WSZYSTKO ZA JEDNYM RAZEM

Jesteśmy przekonani, że więcej informacji to zadowolenie klienta. Jeżeli czegoś nie rozumiesz napisz nam o tym w formularzu kontaktowym. Możesz podać więcej informacji na temat pojazdu, który chcesz zezłomwać.

Przeczytaj krótki opis tego, co potrzebujsz aby złomowanie Twojego pojazdu poszło jak najszybciej. Sprawna kasacja to szybkie pieniądze z zezłomowany pojazd.


Wypełniając formularz zgadzasz się wykorzystać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu tylko w celu omówienia złożonego przez Ciebie zapytania. Nie przechowujemy Twoich danych w żadnej bazie bez wyraźnej Twojej zgody.
Kasacja z Eko Partner jest łatwa
PRZYGOTUJ SIĘ DO ZŁOMOWANIA

Kasacja samochodów odbywa się wyłącznie w upoważnionych do tego celu Stacjach Demontażu Pojazdów, które wydają zaświadczenia o demontażu pojazdów lub zaświadczenia o przyjęciu niekompletnego pojazdu.

KROK 1 - Potrzebne dokumenty do zezłomowania pojazdu.
1. Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
2. Dowód rejestracyjny pojazdu oraz karta pojazdu, jeżeli była wydana.
3. Dokument potwierdzający własność w przypadku właściciela pojazdu innego niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym (umowa kupna-sprzedaży).
4. Upoważnienie jeżeli oddajemy pojazd do kasacji w czyimś imieniu. Jeżeli samochód otrzymaliśmy w spadku potrzebne jest postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku.

KROK 2. Po otrzymaniu zaświadczenia o demontażu pojazdu Właściciel pojazdu wycofanego z eksploatacji jest obowiązany w terminie 30 dni od dnia otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu lub zaświadczenia o przyjęciu niekompletnego pojazdu złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji.

KROK 3. Wypowiedzenie ubezpieczenia. Ostatnim krokiem jest zawiadomienie Towarzystwa Ubezpieczeniowego o zezłomowaniu pojazdu. Należy wysłać listem poleconym do Towarzystwa Ubezpieczeniowego ksero wyrejestrowania pojazdu, które otrzymaliśmy w Wydziale Komunikacji. Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwróci składkę ubezpieczeniową za niewykorzystany okres.

Wszelkie formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdów mechanicznych odbywają się w siedzibie firmy, a za każdy pojazd płacimy gotówką. Wycena pojazdu przeprowadzona jest indywidualnie z każdym klientem. Na życzenie klienta zapewniamy odbiór pojazdów własnym transportem.
Reklamy Śrem, Strony internetowe Grupa GALERIS, wydruki wielkoformatowe, banery, ulotki, wizytówki www.galeris.pl