Autoserwis. Części zamienne. Stacja demontażu pojazdów. Skup surowców.
WARSZTAT: tel. 796 60 60 50, tel. 536 838 529, CZĘŚCI ZAMIENNE: tel. 602 30 96 53, SKUP SUROWCÓW: tel. 61 88 55 300 (wew. 3)
Mechanika pojazdowa
AUTA OSOBOWE I BUSY

Mechanika pojazdowa Eko Partner stoi na wysokim poziomie. Dotyczy to zarówno kwalifikacji zespołu mechaników, narzędzi, maszyn i lokalizacji. Jednocześnie możemy naprawiać blisko 10 pojazdów. Park maszynowy pozwala nam szybko diagnozować i naprawiać zapsute elementy pojazdów. Podstawowe części zamienne mamy na miejscu. Te niestandardowe ściągamy do nas w niestandardowo niskim czasie.

Jeżeli zauważyłeś, że Twój samochód nie pracuje tak jak powinien lub po prostu chcesz go sprawdzić kontrolnie i wymienić okresowo zużywające się części, zapraszamy do nas już dzisiaj.


Wypełniając formularz zgadzasz się wykorzystać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu tylko w celu omówienia złożonego przez Ciebie zapytania. Nie przechowujemy Twoich danych w żadnej bazie bez wyraźnej Twojej zgody.
Klient prywatny
DLACZEGO MY?

Jesteśmy frontem dla klienta choćby z najmniejszym samochodem. Chcemy aby każdy był zadowolony ze współpracy z nami. Dlatego poznaj nasze atuty, które sprawiają, że klient prywatny dobrze się u nas czuje, a jego samochód jest sprawny. Chcemy wyznaczać nowe standardy współpracy. Dlatego stawiamy wysokie wymagania naszej kadrze pracowników.

- dogodna lokalizacja bez zbędnych korków
- bardzo dobre godziny pracy
- wykwalifikowany zespół fachowców
- podstawowy zestaw części zawsze na miejscu
- konkurencyjne ceny
- wygodna poczekalnia z prasą i darmowymi napojami
- duży parking
- ogrodzony i monitorowany teren
- paragony i faktury VAT
Klient firmowy
DLACZEGO MY?

Eko Partner jest gotowy nie tylko obsługiwać pojedyncze pojazdy firmowe ale także całe floty. Poznaj nasze atuty, które stawiają nas wysoko na tle konkurencji. Długofalowa współpraca oraz indywidualne warunki współpracy sprawiają, że dyktujemy nowe standardy współpracy.

- dogodna lokalizacja bez zbędnych korków
- bardzo dobre godziny pracy
- pełen serwis pojazdu
- wykwalifikowany zespół fachowców
- podstawowy zestaw części zawsze na miejscu
- konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie
- wygodna poczekalnia z prasą i darmowymi napojami
- duży parking z możliwością przyjęcia kilku samochodów za jednym razem
- ogrodzony i monitorowany teren
- faktury VAT
Reklamy Śrem, Strony internetowe Grupa GALERIS, wydruki wielkoformatowe, banery, ulotki, wizytówki www.galeris.pl